Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie  skiriate Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos veiklai dalį savo sumokėtų pajamų mokesčio.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums be galo svarbi, todėl maloniai kviečiame tapti mūsų rėmėju ir šiais metais. Skirdami lėšas bibliotekai, Jūs investuojate į kultūrą, knygas. Primename, kad tai padaryti galima iki liepos 1 d. imtinai.

Norėdami skirti 1,2 proc. (anksčiau buvo 2 proc.) nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM), Jūs turite užpildyti specialią FR0512 formos 4 versiją.

Formoje FR0512 Jums reikia didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, mokestinį laikotarpį, pildymo datą, paramos gavėjui prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį procentais (1,2%) ir šiuos duomenis apie paramos gavėją:

Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka
Įmonės kodas: 190034569

Greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prašymą taip pat galite:

įteikti tiesiogiai bet kuriai AVMI;

atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai;