Birželio 7 d. Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos A. Lindgren vaikų literatūros skyriuje lankėsi ,,Atgimimo“ mokyklos dviejų klasių būsimi trečiokai kartu su mokytojomis. Vaikai nekantriai laukiantys atostogų pradžios, pasiruošę atostogų metu ne tik smagiai leisti laiką bet ir rasti laiko paskaityti, atvyko susipažinti su biblioteka, joje esamomis knygomis, teikiamomis paslaugomis, galimybe tapti bibliotekos skaitytoju. Bibliotekininkė Eglė pristatė projektą „Vasara su knyga“ ir pakvietė būsimus trečiokus aktyviai dalyvauti visoje šalyje vykstančiame projekte ir laimėti prizus. Pasidaliję mintimis apie perskaitytas knygas, temas kokiomis norėtų skaityti knygas vasarą, vaikai išvyko nusiteikę rasti laiko skaitymui.