Kovo 24-osios rytą knygų namučiuose – bibliotekoje lankėsi linksmi lopšelio – darželio „Žibutė“ „Žemuogėlės“ grupės ugdytiniai su mokytojomis. Tigriuke „pasipuošusi“ skyriaus vedėja L. Galinienė jiems pravedė ekskursiją po biblioteką. Vaikučiai pabuvojo bibliotekos skyriuose – vaikų literatūros, vaikų skaitykloje, renginių erdvėje, knygų saugykloje, kur galėjo patys pasukti pilnas knygų lentynas. Mažieji išgirdo pasakojimą apie knygeles, kokios jos buvo senovėje, pamatė ir pavartė pačią mažiausią, didžiausią, puošniausias knygeles, išklausė grojančias ir kalbančias, ir netgi uostė kvepiančią knygelę. Vyko pokalbiai apie mėgstamas knygeles, knygelių kūrėjus, elgesį su knygelėmis. Darželinukams skyriaus vedėja linkėjo išmokti skaityti, lankytis bibliotekoje ir draugauti su knygelėmis.