Gegužės 25 dieną Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos A. Lindgren vaikų literatūros skyriuje lankėsi patys jauniausi „Atgimimo“ mokyklos mokiniai su mokytojomis. Vaikučiams parodėme visus bibliotekos skyrius, supažindinome su bibliotekos paslaugomis bei naudojimosi paslaugomis taisyklėmis, paaiškinome kaip tapti bibliotekos lankytoju. Būsimi pirmokai susipažino su pačiomis spalvingiausiomis, kvepiančiomis, mažiausia bei sunkiausia, garsine, puošta spalvotais akmenukais knygomis. Mokiniai pamatė judančias lentynas, kuriose laikomos knygos. Vaikų skaitykloje apžiūrėjo iliustruotas enciklopedijas bei žaislines knygeles. Tikimės, kad nuo šiol mokinukai taps nuolatiniais bibliotekos lankytojais.