Šiandien bibliotekoje viešėjo lopšelio – darželio „Žibutė“ „Žvirbliukų“ grupės ugdytiniai su mokytojomis. Linksmus vaikučius pasitiko Vienaragės kostiumu „pasipuošusi“ skyriaus vedėja Lina, kuri pravedė ekskursiją po biblioteką. Vaikučiai buvo pakviesti apžiūrėti visus bibliotekos skyrius: A. Lindgren vaikų literatūros, suaugusiųjų literatūros, knygų saugyklos su besisukančiomis lentynomis, vaikų ir suaugusiųjų skaityklų, renginių erdvės. Didelį įspūdį mažiesiems paliko knygelių gausa bibliotekoje ir bibliotekos antras aukštas, iš kurio balkono apžiūrėjo visą biblioteką. Vaikučiams bibliotekoje buvo parodytos ir jie galėjo patys pavartyti ir pažiūrėti pačias įdomiausias knygeles: puoštas „brangakmeniais“, „auksu“, grojančias, kalbančias, su trimačiais judančiais, iškylančiais, besisukančiais elementais, mažiausią, didžiausią, kvepiančią, su stebuklingais stikliukais, kuriuos pridėjus prie akies tame pačiame lape galima išvysti tris skirtingus vaizdus. Pavartę labiausiai patikusias bibliotekos knygeles, išklausę pasakojimą apie knygelių gamybą, pasikalbėję apie elgesį su knygelėmis, darželinukai atsisveikino su darbuotojomis pažadėję greitai bibliotekoje pas knygeles apsilankyti su tėveliais.