Druskininkų ir Lazdijų viešosios bibliotekos bei Kauno technologijos universitetas įgyvendina  projektą „Intelektinė ir pramoginė biblioteka“. Rugsėjo 11 dieną  moksleiviai iš Druskininkų, Lazdijų, Veisiejų ir Seirijų  gimnazijų lankėsi Nacionalinio mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ 2015 renginiuose Kaune. Moksleiviai klausėsi pranešimo „Išmanioji virtualioji realybė“, išbandė virtualios realybės akinius ir kitą įrangą, pasivažinėjo amerikietiškais kalneliais virtualioje realybėje, virtualiuose atrakcionuose pamatė virtualius trimačius objektus. Moksleivius su mokslo naujienomis supažindino ir į klausimus atsakinėjo iš  Informatikos fakulteto Programų inžinerijos katedros vedėjas doc. dr. Tomas Blažauskas, KTU doktorantas ir startuolio „Solid Education“ atstovas Paulius Paškevičius. Artimiausiu metu, įgyvendinant projekte numatytas veiklas, moksleivius kviesime į bibliotekas išmokti dirbti su planšetėmis, programuoti ir kurti žaidimus.