Gegužės 20 d. Druskininkų mieste vyko 33-asis tarptautinis Lietuvos kompozitorių sąjungos organizuojamas šiuolaikinės muzikos festivalis ,,Druskomanija‘‘. Šiais metais festivalio ,,Druskomanija‘‘ renginiai vyko ir Druskininkų viešojoje bibliotekoje. Bibliotekoje buvo suorganizuotas susitikimas su kompozitoriumi  Mindaugu Urbaičiu, miesto gyventojams ir svečiams koncertavo Donato Katkaus diriguojamas Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras. Jame – bakalauro studijas baigiančių ir kitų jaunųjų kompozitorių darbai,  bei kompozitoriaus, kuriam šiemet festivalis skiria ypatingą dėmesį – Mindaugo Urbaičio kūrinys „Lietuvių liaudies muzika“ ir kiti ryškūs opusai kameriniam orkestrui.