Gruodžio 1 d. Viešojoje bibliotekoje atidaryta pirmoji autorinė Juozo Kavaliausko kūrybos darbų „Trys viename“ paroda. Parodoje buvo pristatyti kelerių metų tapybos, fotografijos, kalvystės ir skulptūros darbai, kiekvienoje kategorijoje – po tris kūrinius. Menininkas yra dalyvavęs jau daugiau kaip 80 bendrų parodų Lietuvoje ir užsienyje, kasmet dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose pleneruose, edukaciniuose užsiėmimuose, demonstruoja kalvystės amatą švenčių metu. Juozas Kavaliauskas – tarptautinio edukacinio kalvystės plenero ,,Plieninė plaštakė’’ Druskininkuose sumanytojas, jo kalvystės darbai yra iškeliavę į Lenkiją, Rusiją, Baltarusiją, Latviją, Vokietiją, Ispaniją, Izraelį, JAV. 2014 m. respublikinės konkursinės parodos ,,Aukso vainikas’’ regioniniame ture skirta pirmoji vieta taikomosios liaudies dailės kategorijoje.  Menininką parodos atidarymo proga sveikino, tautodailininkai, kolegos menininkai, draugai, šeimos nariai. Druskininkų viešosios bibliotekos direktorė L. Žėkienė įteikė menininkui padėką už surengtą kūrybos darbų parodą.