Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka kviečia prozininkus dalyvauti konkurse tema ,,Gaveliška dabartis“, skirtame įamžinti rašytojo Ričardo Gavelio atminimą. Konkurso tikslas – skatinti prozininkus prisiminti ir propaguoti rašytojo Ričardo Gavelio kūrybą, ugdyti kūrybiškumą ir literatūrinę saviraišką, įtvirtinti kūrėjo poziciją kultūros aplinkoje.

KONKURSO SĄLYGOS:
1. Teikiami aukštos literatūrinės ir meninės kokybės prozos kūriniai (rankraščiai).
2. Rankraščio teksto apimtis neturi viršyti 15 tūkst. spaudos ženklų su tarpeliais.
3. Priimami tik nauji, originalūs, jokia forma anksčiau nepublikuoti prozos kūriniai.
4. Kūrinys, dalyvaujantis konkurse, turi būti atsiųstas iki š. m. rugsėjo 18 d. elektroninio pašto adresu: bibliotekadrusk@gmail.com arba metodinis@druskininkai.mvb.lt
5. Konkursui pateikti kūriniai negrąžinami.
6. Konkurso darbų nei organizatoriai, nei vertinimo komisija nerecenzuoja ir nekomentuoja.
7. Konkurso dalyviai sutinka, kad nuotraukos ar video medžiaga su asmeniniu atvaizdu iš apdovanojimų ceremonijos ar kitų su konkursu susijusių renginių būtų publikuojamos viešai ir naudojamos rinkodaros tikslams.

Konkursui pateiktus kūrinius vertina ir laureatus išrenka konkurso vertinimo komisija, skelbiami pirmosios, antrosios ir trečiosios vietų laimėtojai. Laimėtojai bus apdovanojami atminimo dovanomis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Druskininkų savivaldybė. Konkurso organizatorius – Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, konkurso partnerė – Lietuvos Rašytojų sąjunga.

Konkurso organizatorė – Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, konkurso partnerė – Lietuvos rašytojų sąjunga. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Druskininkų savivaldybė.

Papildoma informacija teikiama tinklalapyje www.bibliotekadruskininkai.lt ir tel. +370 313 52358 pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15 val.