Viešojoje bibliotekoje šešioliktą kartą minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Jau tapo tradicija, kad savaitės metu biblioteką aplanko patys mažiausieji lankytojai. Balandžio 26 –osios rytmetį į viešąją biblioteką atvyko lopšelio-darželio „Žibutė“ ugdytiniai su auklėtojomis. Jaunuosius lankytojus pasitiko bibliotekos „gyventojas“ Drakoniukas. Jis parodė bibliotekos patalpas, papasakojo kaip galima užsiregistruoti bibliotekoje ir tapti skaitytoju. Vaikučiai buvo pakviesti į A. Lindgren vaikų literatūros skyrių apžiūrėti knygelių, kurias galima paimti į namus.
Užlipus į bibliotekos antrą aukštą ir jaukiai susėdus vaikų skaitykloje, Drakoniukas papasakojo apie senovines knygas, knygų gamybos procesą, knygų sudėjimo tvarką bibliotekoje bei knygelių saugojimą. Lopšelio – darželio ugdytiniai pasakojo, kaip jie saugo knygeles, kur jas laiko, kiek knygelių turi. Bibliotekos „gyventojas“ vaikams parodė pačias gražiausias ir įdomiausias bibliotekos knygeles. Drakoniukas pasekė pasaką apie vieną savo draugą – išsilavinusį vilką. Vaikučiai atidžiai klausėsi sekamos istorijos. Visi norėjo išmokti puikiai skaityti ir būti panašiais į išsilavinusį vilką. Išklausę istorijos, vaikai ilgai vartė ir skaitė bibliotekos knygeles.
Lopšelio-darželio „Žibutė“ „Ežiuko“ ir „Pelėdžiuko“ grupių ugdytiniai sukūrė ir iliustravo savo gamybos knygeles. Jas padovanojo viešosios bibliotekos A. Lindgren vaikų literatūros skyriui. Viešosios bibliotekos „gyventojas“ Drakoniukas pirmą kartą apsilankiusiems bibliotekoje darželio ugdytiniams įteikė saldžias dovanėles, nemokantiems skaityti linkėjo išmokti ir kvietė dažnai apsilankyti bibliotekoje.