Rugsėjo 21 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko projekto „Intelektinė ir pramoginė biblioteka“ mokymų „3D projektavimas – žaidžiam lobių salą“ programos pirmoji dalis. Projektas dalinai finansuojamas nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir LR Kultūros ministerijos lėšomis. Mokymų vedėjai dalyvius  supažindino su 3D projektavimo programa Solidworks, jos pritaikymo galimybėmis, darbine aplinka, terminais, Solidworks kūriniais. Pirmoje mokymų grupėje 10 – 16 metų amžiaus mokiniai studijavo  pamoką „Žaltys Žilvinas“ ir projektavo pirmąjį vaizdinį –MInecraft žmogeliuką. Mokymų  dalyviai turėjo galimybę pamatyti kaip veikia 3D spausdintuvas ir kokie gaminiai juo gaminami. Ypač didelio susidomėjimo sulaukė ir visi norintys galėjo išbandyti Virtualios realybės akinius ir jų funkcionalumą.