Balandžio 27 d. Nacionalinės bibliotekų savaitės metu viešojoje bibliotekoje vyko naujai gautų knygų pristatymas ,,Skaitymo malonumas“. Bibliotekos direktorė L. Žėkienė bibliotekos lankytojus pasveikino su Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtais 2016 – aisias Bibliotekų metais, palinkėjo niekada nepamiršti knygos, jos teikiamo skaitymo malonumo, supažindino su naujai gaunamų knygų įsigijimo tvarka. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja A. Bolienė pristatydama naujai gautas knygas, plačiau aptarė lietuvių autorių knygas: D. Dilytės ,,Filosofo žmona“, J. Brėdikio ,,Ne dievai“, S. Parulskio ,,Nutylėtų lelijų miestas“, G. Viliūtės ,,Magdalė, smuklės merga“ ir kt. Biblioteka pasipildė ir keliomis biografinėmis knygomis: L. Chaney ,,Chanel“, T. Sjoberg ,,Ingmaras Bergmanas“, G. Baikštytės ,,Gyvenimas kaip teatras“, I. Jakubavičienės ,,Duetas“ir kt., kelionių knyga J. Koruklu ,,Savas Stambulas“, užsienio rašytojų knygomis: R. Gary ,,Karaliaus Saliamono baimės“, J. Burton ,,Miniatiūristas“, J. Williams ,,Stouneris“ ir  kt. Psichologinė literatūra, kuri mūsų skaitytojų tarpe tampa vis populiaresnė taip pat pasipildė naujomis knygomis: G. Chapman ,,Darni santuoka“, A. ir B. Pease ,,Kūno kalba darbe“, J. Senior ,,Tėvystės paradoksai“ ir kt. Naujų knygų sulaukė fantastikos, detektyvų ir meilės romanų gerbėjai.