Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis tęsia tradiciją ir jau ketvirtą kartą prieš advento pradžią apsilanko Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje su nauju kalendoriumi. Kaip ir kasmet bibliotekoje jo svetingai laukė tautiškais rūbais  pasipuošę Druskininkų ,,Bočiai“. Renginį vedė viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Adelė Bolienė. Naujasis kalendorius ,,Dievo meilės pergalė“ – tai vyskupo E. Bartulio 13-asis kūrybos vaisius. Šiuos ženklus Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis rado ir nufotografavo kelionės Ispanijoje metu. Tekstą kalendoriui parengė dr. Jūratė Micevičiūtė. Kiekvieną mėnesį kalendorių puošia vis kita vyskupo fotografija iš Ispanijos: nuo Covadongos Mergelės Marijos sausio mėnesį iki šv. Kryžiaus Jono kapo Segovijoje gruodį. Renginio metu koncertavo ,,Bočių“ moterų vokalinis ansamblis ,,Druskelė“, vadovaujamas  N. Vindbergienės. Po renginio buvo galima įsigyti kalendorių, kuriuos vyskupas mielai pasirašė.