Gegužės 5 d. pasitinkant spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną bei minint 2016-uosius, Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtus Bibliotekų metais, Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka prisijungė prie parapijos namų organizuotos ,,Knygų namelio‘‘ atidarymo šventės. Šventėje dalyvavo gausus būrys druskininkiečių ir miesto svečių. Į šventę atvyko seimo narė, socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė K. Miškinienė. Seimo narė pasveikino ,,Knygų namelio‘‘ atidarymo šventės organizatorius, bibliotekos kolektyvui įteikė padėką už pasiaukojamą tarnystę literatūrai, kūrybinei minčiai, džiaugėsi, kad biblioteka tapo tikru kultūros židiniu. Druskininkietė gidė A.Česnulevičienė pasakojo apie lietuviškos spaudos atgavimo istoriją ir jos svarbą kultūrai. Bibliotekos direktorė L. Žėkienė kalbėjo apie knygos ir skaitymo svarbą, linkėjo visiems niekada nesiskirti su knyga. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja A. Bolienė skaitė poeto J. Marcinkevičiaus išsakytas mintis apie knygą. Vėliau spalvinga eisena nešina knygomis, balionais, bei skambant muzikai patraukė parapijos namų link, kur šventės dalyvių laukė knygų namelis ir skaitymo suolelis. Viešosios bibliotekos darbuotojai įdėjo knygas į namelį, palinkėdami joms skristi tarsi paukščiams į platųjį pasaulį.