Šviesų, saulėtą antradienio rytą Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje lankėsi lopšelio – darželio „Bitutė“ „Kregždutės“ grupės ugdytiniai su auklėtojomis. Mažylius pasitiko ir bibliotekos erdves parodė A. Lindgren vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės Eglė ir Virginija. Darželinukai lankėsi bibliotekos skyriuose, susipažino su jų veikla. Darželinukus darbuotojos supažindino su vaikų literatūros skyriaus knygų įvairove: kvepiančiomis, puoštomis metalu bei „brangakmeniais“, garsinėmis, mažiausia, didžiausia bei sunkiausia knygomis. Skaitykloje darbuotojos vaikus supažindino su joje esančiomis enciklopedijomis, paaiškino kuo skiriasi vaikų literatūros skyriaus abonementas nuo vaikų literatūros skyriaus skaityklos. Vaikai susidomėję apžiūrėjo antrame aukšte eksponuojamą Jovitos Dabašinskienės parodą. Darželinukus sužavėjo puošni bei jauki vaikų literatūros skyriaus skaityklos erdvė bei knygų saugykla su važinėjančiomis ant ratukų lentynomis. Aplankę visus bibliotekos skyrius, bei pasikalbėję apie elgesį skaitant knygas, atsisveikinome su mažaisiais lankytojais.