Aš stebiu tave

Britų žurnalistės ir rašytojos debiutinis psichologinis trileris „Aš stebiu tave“ įtrauks į paslapčių ir melo pasaulį, kuriame atsidūrę ne kartą susimąstysite – kaip tokioje situacijoje pasielgčiau aš?
Važiuodama traukiniu Ela pastebi du patrauklius jaunus vyrus flirtuojančius su paauglėmis. Iš pradžių ji nekreipia dėmesio, bet vėliau supranta, kad vaikinai ką tik išėję iš kalėjimo. Tuomet visu stiprumu suveikia jos motiniškas instinktas – reikia padėti. Tačiau tą akimirką, kai ji jau nusprendžia ieškoti pagalbos, įvyksta kai kas, kas Elą sustabdo.

Kitą dieną Elai pabudus ją pasiekia žinia, kad Ana, viena iš jos matytų mergaičių – dingo. Praėjus metams po dingimo, Anos vis dar ieško artimieji. Nežinia niekur nedingsta ir lydi juos bei kenčiančią dėl savo poelgio Elą. Kaltės jausmas dėl to, ko tuomet nepadarė, persekioja Elą. Tačiau ji ne vienintelė, negalinti pamiršti to įvykio… Kažkas ima siųsti Elai grasinančius laiškus, klausiančius – KODĖL JAI NEPADĖJAI? Ela pradeda bijoti dėl savo gyvybės.
Netrukus paaiškėja, kad dingusios Anos draugai ir šeima irgi turi ką slėpti. Anos geriausia draugė Sara nesako visos tiesos apie tai, kas tuomet įvyko traukinyje, o Anos tėvai saugo savo pačių paslaptis… Kažkas žino, kur yra Ana, bet tyli. Negana to – jis stebi Elą.
Knygos veikėjai vienas po kito kovoja dėl skaitytojo simpatijų ir palaikymo ir dažnai sunku apsispręsti, kuris vienoje ar kitoje situacijoje pasielgė geriau. Ar palaikysite liudininkę, kuri galėjo veikti, tačiau to nepadarė ir dabar kankinasi? Ar apgailestaujančią Anos neišgelbėjusią draugę? O gal Anos tėvus, kurie tik nori vėl pamatyti sveiką ir gyvą dukterį? O gal vis dėlto paslaptingą stebėtoją, kuris tenori apsaugoti tuos, kuriuos myli?
Įtemptas siužetas neleis atsitraukti ir privers susimąstyti. Kas turėtų įvykti, kad imtumėtės veiksmų?
Teresa Driscoll daugiau nei dvidešimt penkis metus dirbo žurnalistinį darbą, penkiolika iš jų buvo BBC žinių vedėja. Daugybę metų pranešdama naujienas apie nusikaltimus ir nelaimes, autorė būdavo sukrėsta to, kaip tai paveikia aukų artimuosius ir draugus. Ši jos patirtis ir atsispindi jos kūryboje.
Debiutinis T. Driscoll psichologinis trileris „Aš stebiu tave“ tapo Kindle bestseleriu JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Australijoje. Antrasis romanas „The Friend“ taip pat iš karto išsiveržė į JAV ir Didžiosios Britanijos Kindle bestselerių sąrašą.
Rašytojos romanai verčiami į 15 kalbų, ji taip pat rašo grožinę literatūrą moterims. T. Driscoll gyvena Devone, Anglijoje, su vyru ir dviem sūnumis.

Iš anglų kalbos vertė Nomeda Berkuvienė

Autorius: Teresa Driscoll
Išleidimo metai: 2022