Diukano dieta. Gyvenimo būdo vadovas norintiems sulieknėti

Leidinio vadovė Inga Migūnaitė apie „Diukano dietą“:
Rekomenduoju šią puikią knygą visiems savo sveikata besirūpinantiems žmonėms. Čia rasite vertingos informacijos apie tinkamą mitybą, produktų poveikį organizmui ir patarimų, kurie paskatins keisti įsisenėjusius įpročius.

Neabejoju, kad ilgai netrukę iškeisite liftą į laiptus, o minkštą biuro kėdę – į bent 15 min trunkantį pasivaikščiojimą gryname ore. Tai yra viena garsiausių XXI a. dietų, be to, taip meistriškai parašyta, kad nė iš tolo nedvelks nuoboduliu, kurį savaime sukelia žodis „dieta“. Svarbu, kad vienas pagrindinių šios dietos produktų – mėsytė, o knygos tekstas buvo specialiai adaptuotas Lietuvos skaitytojui.100 maisto produktų,

pačių kokybiškiausių, maistingiausių ir sočiausių iš visos žmogaus maisto gausybės, ir greta to stebuklingi žodžiai: IKI VALIAI!
4 etapai,
nuo paties griežčiausio iki paties paprasčiausio:
1. ATAKA – trumpa ir labai veiksminga.
2. KAITA – pageidaujamam svoriui pasiekti.
3. ĮTVIRTINIMAS – po dešimt dienų kiekvienam numestam kilogramui.
4. GALUTINĖ STABILIZACIJA – baltymų ketvirtadienis, lifto atsisakymas ir trys valgomieji šaukštai avižų sėlenų kasdien visą likusį gyvenimą.
174 gydytojai
yra manęs prašę leidimo taikyti šį metodą. Atsakiau jiems: TAIP – ir jums sakau tą patį. Svarbiausia – sėkmė. Bent jau pabandykime!
Daktaras Pjeras Diukanas

Pjeras Diukanas – garsus prancūzų dietologas, revoliuciją sukėlusios dietos ir knygų autorius.
Savo dietą Diukanas kūrė žingsnis po žingsnio 20 metų. Prancūzijoje ši knyga pasirodė dar 2000-aisiais ir netrukus tapo absoliučiu bestseleriu. Po gero dešimtmečio šią dietą ėmė adoruoti visa Europa. Ją išbandė karališkųjų šeimų nariai, apie ją ūžia šimtai interneto forumų visame pasaulyje.

Priešingai nei daugybė dietų su begale taisyklių, ši dieta gana nesunkiai įsimenama: tereikia skirti baltymus, riebalus bei angliavandenius ir derinti draudimus su sveiku protu. Tai ne tik dieta, bet ir esminės žinios apie maisto produktus ir jų poveikį organizmui, – tai tikras gyvenimo būdo vadovas. Knygoje rasite daug vertingos informacijos, net jei neketinate laikytis dietos!

Autorius: Pierre Dukan
Išleidimo metai: 2012