Spalio 3 d. knygos mylėtojai rinkosi į viešojoje bibliotekoje vykusį naujų knygų pristatymą ,,Rudens vakarą…“. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Adelė Bolienė supažindino su gausa naujai gautų knygų. Trumpai buvo aptartos lietuvių autorių knygos – G. Statinio ,,Ponas Zy“, V. Kočiubaičio ,,Afganistano daktaras“, G. Kulikausko ,,Respublika prieš Maskvą“, bei užsienio autorių – turkų rašytojo O. Pamuko ,,Tos keistos mano mintys“, australų rašytojos H. Kent ,,Gerieji žmonės“, vokiečių rašytojo M. Flūgge ,,Tomo Manno šeimos šimtmetis“, anglų rašytojo S. Purnell ,,Clementine Churchill, lenkų rašytojos H. Krall ,,Širdžių karalius ir vėl suka arklius“, prancūzų rašytojo L.Gounelle ,,Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“ ir kt. Renginiui pasibaigus bibliotekos lankytojai dar ilgai diskutavo, rinkosi naujas bei aptarinėjo perskaitytas knygas.