Gruodžio 19 d. į viešąją biblioteką susirinko gausus būrys knygos mylėtojų. Vyko jau paskutinis šiais metais naujų knygų pristatymas ,,Knygų Kalėdos“. Bibliotekos direktorė L. Žėkienė pasveikino visus susirinkusius su ateinančiomis šventėmis, linkėdama visiems sveikatos, tarpusavio supratimo, šilumos širdyse bei daug gražaus laisvalaikio su įdomia knyga. Aktyviausiai besilankantys bibliotekos lankytojai – V.Valentukevičius, R. Potelienė, A. Mažrimas, E. Rutkauskienė, L. Jonutienė, V. Dabravolskienė, V. Visialga, V. Šedienė buvo apdovanoti dovanėlėmis. Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja A.  Bolienė supažindino su gausa naujų knygų, keletas jų buvo aptarta plačiau – J.Survilaitės ,,Emigrantė ir Alpių piemuo“, R. Oginskaitės ,,Gib a kuk“, E. Canetti ,,Fakelas ausyje“, L. Mytting ,,Plauk su skęstančiais“, A. Tyler ,,Mėlynų siūlų ritė‘‘. Susirinkę renginio dalyviai ilgai bendravo, dalijosi įspūdžiais, sveikino vieni kitus su artėjančiomis šventėmis.