Lapkričio 12 d. Druskininkų savivaldybės viešojoje  bibliotekoje vyko knygos „Gyvenimo ratas sukasi“, skirtos „Atgimimo“ mokyklos 75-mečiui  pristatymas. Knygos sudarytoja – mokytoja Rita Mikalčienė. Renginio pradžioje bibliotekos direktorė Laima Žėkienė pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė dar viena nauja knyga apie mūsų  kraštiečius, pristatė renginio svečius: Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoją Violetą Grigorienę, Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo akto signatarę, pagrindinę knygos rėmėją Laimą Andrikienę, pirmojo mokyklos direktoriaus Domininko Viščinio dukrą Saulę Daukuvienę, „Atgimimo“ mokyklos direktorę Danutę Časienę ir kt. Knygoje patalpinti mokytojų straipsniai, jų sukurtos eilės, daugybė nuotraukų, išsamiai pristatoma mokyklos istorija, pasakojama apie klubo „Bičiuliai“ atsiradimą. Renginio nuotaiką praskaidrino muzikinę programą atlikę Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos moksleivis Faustas Pauliukas (smuikas, mokytoja Eglė Sakavičienė) ir mokytojas Saulius Vilpišauskas (gitara).