Vasario 19 d. amerikiečių rašytojas, dailininkas, animatorius, žaidimų kūrėjas, Patrick Jeffrey (Jeff) Kinney švenčia 50 m. jubiliejų. Rašytoją visame pasaulyje išgarsino vaikams ir paaugliams skirta knygų serija „Nevykėlio dienoraštis“. Idėją knygai J. Kinney sugalvojo 1998 metais, o 2007 m. išleista pirmoji „Nevykėlio dienoraščio“ knyga. Šioje serijoje lietuviškai išleista 14 knygų, kurios labai populiarios, tapę bestseleriais, o skaitytojų susidomėjimas jomis nemažėja. Šios knygos verčiamos į 59 kalbas, pateko į kino ir teatro scenas.  Už šią seriją rašytojas pelnė daug apdovanojimų, buvo įtrauktas į žurnalo Time skelbiamą įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. J. Kinney „Nevykėlio dienoraštį“  iliustruoja pats. Jeigu norite paskaityti linksmus pasakojimus apie moksleivių nuotykius, rezervuokite knygas A. Lindgren vaikų literatūros skyriuje. Šios knygos labai skaitomos ir retai guli bibliotekos lentynose. Knygų serija „Nevykėlio dienoraštis“ daug vaikų pavertė skaitytojais. Jeigu ir nelabai mėgstate skaityti ši knygų serija tikrai Jus sudomins!