Sausio 17 d. viešojoje bibliotekoje lankėsi bibliotekos draugai – lopšelio – darželio „Bitutė“ „Žvirbliukų“ grupės vaikučiai su mokytoja Jurgita ir mokytojos padėjėja Jolita. „Meškiuko“ personažu apsirengusi skyriaus vedėja Lina pakvietė mažuosius apžiūrėti kas naujo vyksta bibliotekos erdvėse ir pravedė edukaciją „Miško gyventojai“. Vedėja papasakojo apie miško gyvūnus, parodė jų nuotraukas, o vaikučiai išgirdo kiekvieno gyvūno skleidžiamą garsą. Vyko pokalbiai apie miško gyvūnus, jų spalvą, išvaizdą bei maistą. Buvo garsiai skaitoma V. Židonytės knygelė „Geriausia gyventi miške“. Vedėjai pakvietus pamiklinti pirštukus, visi noriai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, kur iš spalvoto popieriaus lankstė lapiukus ir juos dekoravo. Vaikučiams buvo išdalinti popieriaus lapai, kuriuose nežiūrint į draugus, o vedėjai sakant kokią gyvūno dalį piešti, visi piešė skirtingus gyvūnus. Buvo parodytos pačios įdomiausios bibliotekoje esančios knygelės apie gyvūnus, kurias mažieji susidomėję vartė, skaitė, lietė bei klausė gyvūnų skleidžiamų garsų. Padėkoję bibliotekos darbuotojoms vaikučiai išskubėjo į darželį, pažadėję greitai vėl apsilankyti. Dėkojame mokytojai Jurgitai  ir padėjėjai Jolitai kad mažuosius supažindina su bibliotekos turtais – knygomis ir skatina vaikučius nuo mažens skaityti.