Balandžio 23–29 dienomis visose šalies bibliotekose vyko Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“. Kaip ir kasmet bibliotekininkai kvietė į renginius, naujų knygų pristatymus, diskusijas, filmų peržiūras, organizavo ekskursijas, bei patys jose dalyvavo. Druskininkų savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas keliavo į Vilnių ir aplankė po renovacijų atnaujintas Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką bei Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešąją biblioteką. Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės „ATEIK – SUŽINOK IR IŠMOK“ metu Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose buvo organizuoti informaciniai, mokytis bei tobulėti skatinantys renginiai. Viešojoje bibliotekoje vyko prenumeruojamų duomenų bazių: Infolex, Naxos Music Library, EBSCO Publishing ir kt., bei projekto ,,Pisijungusi Lietuva‘‘: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė pristatymas. Renginių metu buvo apdovanoti geriausi jaunieji bibliotekos skaitytojai vaikai, o suaugusiems baigusiems skaitmeninio raštingumo mokymų kursą įteikti specialūs, tai patvirtinantys pažymėjimai. Viečiūnų padalinyje organizuota kūrybinė valandėlė vaikams „Bibliotekoje skaitau, piešiu, žaidžiu“. Leipalingio padalinyje pristatyta J. Vaikšnoraitės ir A. Jarmalos knyga „Vaikiškom rankom išskleistos burės. S. Gedos kūrybinio kelio pradžia“, bei organizuota smagi kūrybinė valandėlė „Aš – knygelės dailininkas“.