2013 sausio 12 d. 15 val. Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje druskininkiečiai susirinko į dokumentinio filmo „Nežinomi didvyriai‘‘ peržiūrą. Gausiai susirinkusius miesto gyventojus ir svečius pasveikino ir padėkojo už dalyvavimą ginant Lietuvos laisvę Druskininkų savivaldybės vicemeras L. Urmanavičius.

„Nežinomi didvyriai” – nestandartinis filmas apie Sausio 13–ąją. Filme kalba ne žuvusiųjų artimieji ar draugai, filme kalba žmonės, kurie buvo tą naktį prie Seimo ar TV bokšto, kurie iš tiesų nukentėjo. Suvarpytas šlaunikaulis, nuo tanko šūvio sprogę būgneliai, nudegęs veidas – žmonių sumokėta kaina už laisvę. Jų gyvas ir nuoširdus pasakojimas apie tai, kas 1991–ųjų sausį vyko Lietuvoje – paveikus ir įtikinamas. Filmo „Nežinomi didvyriai” scenarijaus autorius ir režisierius Algis Kuzmickas, prodiuseris Saulius Bartkus. “Filmas „Nežinomi didvyriai“ skirtas visiems: ir tų dienų liudininkams, dalyviams, ir gimusiems bei užaugusiems laisvoje Lietuvoje, tačiau turintiems įsivaizduoti miestų gatvėmis šliaužiančius tankus ar iki dantų ginkluotus omonininkus, saugančius užgrobtus pastatus.

Po filmo peržiūros druskininkiečiai vaišinosi arbata, dalijosi įspūdžiais ir prisiminimais, apžiūrėjo spaudinių iš asmeninių Izabelės Navarackienės archyvų „Sąjūdžio istorijos puslapiuose – tautos kelias į nepriklausomybę“ ekspoziciją.