Antradienį Druskininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje svečiavosi menininkė Nomeda Marčėnaitė. Ji pakvietė druskininkiečius ir miesto svečius į „Puodeliavimo dirbtuves“, kuriose kiekvienas turėjo progą išlaisvinti savo kūrybiškumą, bei pažadinti savyje piešti trokštantį vaiką, atsipalaiduoti ir pasvarstyti, kas žmogui gyvenime yra svarbu.
Kūrybiniams gebėjimams išlaisvinti Nomeda Marčėnaitė pirmiausia paprašė baltame popieriaus lape leisti sau nupiešti bet ką – abstrakcijas, apskritimus, kvadratus, linijas, kurios ateina iš pasąmonės, nesistengiant nupiešti nieko konkretaus, tarsi vedžiotume pieštuką kalbėdami telefonu. Ir tik vėliau stebėti, kokie motyvai ryškėja piešinyje, o jau tada pabandyti atsiradusią mintį įgyvendinti dekoruojant puodelį. Menininkė negailėjo asmeninių patarimų ir dėmesio kiekvienam dalyviui. Ji akcentavo, kaip be galo svarbu tikėti, džiaugtis ir didžiuotis savimi, savo darbu. Nes kiekvienos kūrinys yra unikalus, savitas ir nuostabus.
Po trijų valandų kūrybinių ieškojimų, šiltų pokalbių ir kelionės į savo vidinį pasaulį dirbtuvių dalyvės namo parsinešė po savo pačių dekoruotą puodelį.